PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623827}

Glee - koncertowy film

Glee: The 3D Concert Movie
6,9 3 231
ocen
6,9 10 1 3231
Glee koncertowy film
powrót do forum filmu Glee - koncertowy film

Film

ocenił(a) film na 8

Widziałam,bardzo fajny. Połączenie części dokumentalnej z piosenkami. Jeżeli chodzi o to czy aktorzy są sobą czy odgrywają postacie to na pewno to drugie. Ucięli Dog Days Are Over, dodali Empire State of Mind a Somebody to love jest po napisach końcowych.

koko1_1

gdzie mozna znalezc? bo ja szukam i nic!

ocenił(a) film na 6
m_olka

Chyba nie ma jeszcze dobrej jakości... Trza czekać, chyba że się mylę.

paczu666

a jest w ogóle ten film w internecie w złej jakości ?

ocenił(a) film na 6
milakunis

Widziałem gdzieś chyba w TS'sie, ale nie daje glowy uciąć.

ocenił(a) film na 7
paczu666

3D w TS to ja wolę poczekać, naprawdę ;)

AnitaBlake

nie wiem czym się charakteryzują tego typu filmy, ale czy oni tam śpiewają z playback'u? Czemu? ;p

ocenił(a) film na 7
identyfikator1992

Nie wiem jak jest na filmie, ale widziałam na you tube filmiki z trasy koncertowej i powiem ,że z playbackiem jest różnie, w większości przypadków śpiewają na żywo szczególnie Lea, zdarza się że ktoś nie jest w formie, lub jest zmęczony albo też choreografia wymaga większego zaangażowania, wtedy jest palybeck.

AnitaBlake

Nonono, dlatego właśnie jak patrzę na trailer tego filmu to się dziwię, czemu tam jest z playback'u jak tak dobrze śpiewają?
Poza tym jaki jest sens to oglądać skoro śpiewaliby z playback'u? Niestety chyba tak jest..

identyfikator1992

Śpiewają rewelacyjnie, ale w trasie dochodzą także emocje, tańczenie, więc ich głos nie będzie taki krystaliczny jak w studio.Co innego jak jesteś na koncercie i czujesz te emocje, a co innego jak siedzisz przed ekranem. Gdyby nie poprawili komputerowo głosów to strasznie byśmy się męczyli to oglądając...

anitka333333

Czy byśmy się męczyli? Ja lubię słuchać jak wykonawcy śpiewają na żywo i tylko tak, inaczej jacy z nich wykonawcy...
Poza tym to nie jest poprawione komputerowo tylko całe puszczone prosto z orginału, słychać tą sztuczność :/
Dobrze, że przynajmniej jestem świadomy, że część na prawdę śpiewa dobrze, szkoda, że tego nie pokazują zbyt często, no ale cóż, jest jak jest.

identyfikator1992

Dopiero obejrzałam film i rzeczywiście przyznam ci rację, że ich głosy brzmią strasznie sztucznie. Wcześniej oglądałam filmiki na YouTube z koncertów i było zdecydowanie bardziej naturalnie, a ich głosy wcale nie brzmiały tak źle. Osobiście byłabym za komputerowymi poprawkami, ale tutaj to już jest niestety przesada.

ocenił(a) film na 10
koko1_1

gdzie mozna zobac\yć film jeśli można to link

koko1_1

Kupilam na dvd jak tylko się ukazało. Wielkie zaskoczenie na plus. Te wątki dokumentalne po prostu porywające... pasują idealnie do przesłania tego serialu... no, a jeśli chodzi o wykonania ciekawe. Playback było słychać, ale teraz często tak robią w sumie by wspomóc, szkoda tylko, że przez to gorzej jest nagłośnione ich mikrofony, a ich głosy na żywo mniej słyszalne.

bitziol

na filmwebie, stronka serialu i w jednym z tematów jest link. właśnie skończyłam ogladac i jestem zadowolona z efektu, te kawałki dokumentalne troszkę mnie denerwowały, wolałabym wiecej piosenek lub jakiś małych "skeczyków", które można zobaczyc na różnych filmikach z youtube. ale ogolnie +

ocenił(a) film na 9
aqua_92

Poza tym,że był dla mnie zbyt krótki to bardzo mi się podobał, chociaż mogli nie ucinać np Single Ladies czy Klaine Skit, ale i tak było fajne :3 Czytam wasze wypowiedzi i nie zauważyłam żadnego playbacku może mi ktoś powiedzieć w których momentach miały być? Chris i Lea na 100% śpiewali na żywo i pozostali raczej też, może jak jestem głucha? oO

kurtelizabeth

a sa napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 8
kurtelizabeth

jestem prawie pewna, że w "i'm a slave for you" heather aka brittany śpiewa z playbacku, ale ze względu na to, co na scenie wyczyniała, to raczej zrozumiałe. ;p
@agab1987 - polskie napisy są na dvd (tak mówi merlin.pl), w sieci na razie tylko angielskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones