Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Pisząc jaka ona piękna. A prawda jest taka że ona ani piękna ani brzydka, po prostu przeciętna z urody. Nie rozumiem tych ludzi którzy zachwycają się jej urodą. Nie odpowiada mi ten typ urody i twierdzę że jest "bezpłciowa". Dla faceta wystarczy że kobitka jest pomalowana i to mu wystarcza, dla mnie twarz musi mieć coś ciekawego w sobie, coś intrygującego. Może i dobra aktorka, może... Ktoś ją ciągle kreuje na sex bombę którą faktycznie nie jest, ja się na to nie nabieram i tyle.

nudecroft

A, są jakieś filmy, za które ją sobie cenisz? :) :D

Julie94

Owszem są, na przykład w filmie "Morderstwo doskonałe 1998". Rola Gwyneth świetna.

nudecroft

Właśnie dzisiaj leci ten film o 21:00 na TVN Fabuła :)
A, oglądałeś może "Country Strong"?
Pytam się tak dlatego, bo jestem ciekawa, jak inni ludzie odbierają ją w tym filmie, bo trochę czytałam na forum tego filmu. A, poza tym po obejrzeniu "Country Strong" dowiedziałam się, że media i krytycy uważają jej rolę w tym filmie za najlepszą w karierze.

Julie94

Nie oglądałam ale obejrzę skoro tak mi gorąco polecasz :)

nudecroft

To właśnie drugi film, jaki z nią obejrzałam. Pierwszy to był "Szkoła Stewardes".

Julie94

; ) ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones