Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Bardzo długo nie mogłam się przekonać do Gwyneth Paltrow. Widziałam szereg filmów, które przyniosły jej popularność i nagrody- "Dowód", "Zakochany Shakespeare", "Emma"... Jej gra wydawała mi się sztywna i manieryczna, nie rozumiałam zachwytów nad jej aktorstwem. W pewnym momencie zobaczyłam jej gościnny występ w "Glee" i byłam naprawdę pod wrażeniem. Zrozumiałam, że jej dotychczasowym problemem był zły dobór filmów. Nie jest może wybitną aktorką dramatyczną, ale ma niesamowity dryg do komedii. Potrafi być naprawdę bardzo śmieszna- a to rzadkość wśród ładnych, hollywoodzkich aktorek. Gra z dystansem do siebie, w dodatku fantastycznie śpiewa. Jej miejsce jest w musicalach, dobrych komediach lub na Broadwayu. Mam nadzieję, że będzie kierowała swoją dalszą karierę właśnie w taką stronę.

agnese89

Miałam bardzo podobnie. Oglądałam filmy, w których grała, podobały mi się, ale to właśnie w Glee mnie zachwyciła. W roli Holly, była po prostu świetna. Lekkość z jaką grała i charakter, który nadała postaci... Mam nadzieję, że będzie grała więcej ról komediowych, bo jest w nich świetna ;D

agnese89

w Glee zagrała świetnie

agnese89

hehe ja również nie mogłam się do niej przekonać. Po części zrobiłam to po obejrzeniu Płytkiego faceta i Szkoły stewardes. W Glee mnie rozwaliła. Właśnie obejrzałam Country Strong i uważam, że swietnie tam zagrała.

agnese89

Podałabyś mi tytuł odcinka ? Z góry dziękuje.

agnese89

Ja również długo nie mogłem się do niej przekonać, wręcz jej nie znosiłem. Zupełnie jednak mnie rozbroiła komediową rolą w "Szkole stewardes". Od tamtej pory zmieniłem zdanie na jej temat i bardzo ją polubiłem.

agnese89

a ktoś wie może w którym dokładnie odcinku Glee zagrała? :)
chciałabym zobaczyć, ale nie chce mi się przekopywać przez wszystkie jakie powstały ;p

from_earth

Gwyneth zagrała w 3 odcinkach Glee - polecam zwłaszcza "Substitute", czyli 7 odcinek 2 sezonu. Grała też w 15 i 17 odcinku 2 sezonu.

agnese89

bo ona jest denną aktorką gdyby nie koligacje rodzinne to by nie występowała w ogóle w filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones