Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Dotąd jej nie doceniałam, teraz obejrzę wszystkie filmy z jej udziałem.
Jestem pod wrażeniem kreacji jaką stworzyła wcielając się w rolę Pepper Potts. Elegancja i
klimat które wniosła do tego filmu to jak pogłębiła postać, jak stała się z wdziękiem równorzędną
postacią główną wraz z Tonym Starkiem gasząc wszelkie nijakie czarne charaktery, inne postaci,
jak znakomicie wygrywa subtelną troskę i uczucie do Starka jednocześnie wdając się z nim
intrygujące potyczki - bez tego duetu nie byłoby tego filmu. Bardzo też podoba mi się jej gra
aktorska - gra oszczędnie, intelektualnie rozpracowuje postać czytelnie ukazując jej motywacje, a
jednocześnie w sposób naturalny staje się najbardziej zauważalną postacią na ekranie. Mimo
niewątpliwych prób wyeksponowania walorów fizycznych Czarnej wdowy za pomocą niezbyt
naturalnej peruki? (o co chodzi z tymi metamorfozami wyglądu Nataszy? najlepsza postać
kobieca Marvela i peruki, dopinki? sztuczność itd.)i obcisłych bluzeczek Scarlett Johansonn
wypadła tylko wizualnie ok.- tu według mnie Paltrow ja przyćmiła grą aktorską i budowaniem
wokół swojej postaci klimatu przy którym Scarlett dysponując tak niesamowicie odlotową
postacią, zwyczajnie wypadła mało czytelnie i blado.
Wcześniej nie rozumiałam fenomenu Paltrow- teraz muszę uznać że nawet na tle aktorek
wyróżniających się urodą, ciałem czy atrakcyjnością seksualną ta aktorka potrafi się zabłysnąć.
Ma klasę.

rasta_mysz

idealnie ujęty w słowach czar Gwyneth jako Pepper Potts. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones