Wybory Paytona Hobarta
powrót do forum 2 sezonu

Lewicowa propaganda, która przedstawia głównego bohatera jako demokratę walczącego o klimat itd wyśmiewając przy tym poglądy prawicowe.

Peo

Nie spodziewałem się niczego innego po produkcji netflixa

ocenił(a) serial na 6
mbm8

same

ocenił(a) serial na 10
Peo

przecież ten serial w oczywisty sposób wyśmiewa wszystkie skrajności ("zawłaszczenie kultury" przez 6-latka, mycie się w zimnej wodzie i wykorzystanie jej później do robienia kawy)

ocenił(a) serial na 7
cudowianek

Dokładnie, serial pokazuje wszystko w przerysowany, a przez to zabawny sposób. Wydaje mi się, że niektórzy mają obsesję na punkcie "lewicowej propagandy" i nie potrafią już dostrzec niczego innego.

ocenił(a) serial na 10
pocachontasss

Lewicowa propaganda według tych ludzi to np wątek aborcji albo pary nieheteronormatywne więc ich zdanie naprawdę nic nie zmieni tylko wywoła uśmiech albo zażenowanie na twarzach tych bardziej myślących ludzi :D

ocenił(a) serial na 7
IceOrangePL

Skoro im takie wątki przeszkadzają to dziwię się, że oglądają produkcje Netflixa. Może lepiej zostać przy polskich serialach, w których takich tematów się niemal nie podejmuje. Dzięki temu pozostaną w przekonaniu, że takie rzeczy nie mają miejsca w naszym kraju.

pocachontasss

Sądzę że nawet nie warto podejmować z nimi dyskusji, bo i tak będą wiedzieć swoje. Niech sobie żyją w stagnacji nie ruszając się do przodu, a wręcz się cofają i nazywają to zmianą(ale czy zmianą jest cofanie się w rozwoju?, nie sądzę) . Ziemia i ludzie ewoluują, idą naprzód czy to się komuś podoba czy nie, ludzie którzy myślą inaczej najzwyczajniej boja się zmian i wyjścia z własnej strefy komfortu, boją się po prostu nieznanego. Dodam tylko że przepraszam jeśli uraziłem kogoś moją wypowiedzią, ale to tylko moje subiektywne zdanie. Zmiana jest jedyną stała w naszym życiu i do tego powinien dążyć cały nowy świat, do zmiany i ewolucji! W innym przypadku będziemy stać w miejscu co doprowadzi do fatalnych skutków na skale światową. Jeszcze raz podkreślę to moje subiektywne zdanie i jeśli kogoś uraziłem bardzo przepraszam ;) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, oraz świetnego następnego tygodnia ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones