filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Critics’ Choice Television
2016
http://www.criticschoice.com/critics-choice-awards/
Nagroda Amerykańskich Dziennikarzy Telewizyjnych
Data ogłoszenia nominacji:
14 grudnia
Data wręczenia nagród:
17 stycznia
Critics’ Choice Television
Najlepszy serial dramatyczny
wygrane
Mr. Robot
(2015)
Grupa hakerów planuje atak na międzynarodową korporację Evil Corp.
nominacje
Dom grozy
(2014)
Imperium
(2015)
Pozostawieni
(2014)
Rectify
(2013)
The Knick
(2014)
UnReal: Telewizja kłamie
(2015)
Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym
wygrane
[Carrie Coon]
Carrie Coon
jako Nora Durst w serialu
Pozostawieni
(2014)
nominacje
Eva Green
Dom grozy
(2014)
Taraji P. Henson
Imperium
(2015)
Krysten Ritter
Jessica Jones
(2015)
Viola Davis
Sposób na morderstwo
(2014)
Shiri Appleby
UnReal: Telewizja kłamie
(2015)
Najlepszy aktor w serialu dramatycznym
wygrane
[Rami Malek]
Rami Malek
jako Elliot Alderson w serialu
Mr. Robot
(2015)
nominacje
Hugh Dancy
Hannibal
(2013)
Justin Theroux
Pozostawieni
(2014)
Liev Schreiber
Ray Donovan
(2013)
Aden Young
Rectify
(2013)
Clive Owen
The Knick
(2014)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym
wygrane
[Constance Zimmer]
Constance Zimmer
jako Quinn King w serialu
UnReal: Telewizja kłamie
(2015)
nominacje
Helen McCrory
Dom grozy
(2014)
Hayden Panettiere
Nashville
(2012)
Ann Dowd
Pozostawieni
(2014)
Regina King
Pozostawieni
(2014)
Maura Tierney
Romans
(2014)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym
wygrane
[Christian Slater]
Christian Slater
jako Pan Robot w serialu
Mr. Robot
(2015)
nominacje
Rufus Sewell
Człowiek z Wysokiego Zamku
(2015)
Jonathan Jackson
Nashville
(2012)
Christopher Eccleston
Pozostawieni
(2014)
Clayne Crawford
Rectify
(2013)
André Holland
The Knick
(2014)
Najlepszy występ gościnny w serialu dramatycznym
wygrane
[Margo Martindale]
Margo Martindale
jako Ruth Eastman w serialu
Żona idealna
(2009)
nominacje
Patti LuPone
Dom grozy
(2014)
Richard Armitage
Hannibal
(2013)
Marisa Tomei
Imperium
(2015)
BD Wong
Mr. Robot
(2015)
Justin Kirk
Projekt Manhattan
(2014)
Najlepszy serial komediowy
wygrane
Specjalista od niczego
(2015)
Prywatne i zawodowe życie Deva - 30-letniego nowojorczyka próbującego przebić się w show biznesie jako komik oraz znaleźć miłość.
nominacje
Catastrophe
(2015)
Czarno to widzę
(2014)
Jane the Virgin
(2014)
The Last Man on Earth
(2015)
Transrodzic
(2014)
You're the Worst
(2014)
Najlepsza aktorka w serialu komediowym
wygrane
[Rachel Bloom]
Rachel Bloom
jako Rebecca Bunch w serialu
Crazy Ex-Girlfriend
(2015)
nominacje
Kate McKinnon
Saturday Night Live
(1975)
Tracee Ellis Ross
Czarno to widzę
(2014)
Phoebe Waller-Bridge
Fleabag
(2016)
Wendi McLendon-Covey
Goldbergowie
(2013)
Gina Rodriguez
Jane the Virgin
(2014)
Constance Wu
Przepis na amerykański sen
(2015)
Aya Cash
You're the Worst
(2014)
Najlepszy aktor w serialu komediowym
wygrane
[Jeffrey Tambor]
Jeffrey Tambor
jako Maura Pfefferman w serialu
Transrodzic
(2014)
nominacje
Anthony Anderson
Czarno to widzę
(2014)
Fred Savage
Prawomocny
(2015)
Randall Park
Przepis na amerykański sen
(2015)
Aziz Ansari
Specjalista od niczego
(2015)
Will Forte
The Last Man on Earth
(2015)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym
wygrane
[Mayim Bialik]
Mayim Bialik
jako Amy Farrah Fowler w serialu
Teoria wielkiego podrywu
(2007)
nominacje
Niecy Nash
Jak zdrówko?
(2013)
Allison Janney
Mamuśka
(2013)
Eden Sher
Pępek świata
(2009)
Judith Light
Transrodzic
(2014)
Kether Donohue
You're the Worst
(2014)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym
wygrane
[Andre Braugher]
Andre Braugher
jako Kapitan Ray Holt w serialu
Brooklyn 9-9
(2013)
nominacje
Mel Rodriguez
Jak zdrówko?
(2013)
Jaime Camil
Jane the Virgin
(2014)
Neil Flynn
Pępek świata
(2009)
Keegan-Michael Key
Playing House
(2014)
Jay Duplass
Transrodzic
(2014)
Najlepszy występ gościnny w serialu komediowym
wygrane
[Timothy Olyphant]
Timothy Olyphant
jako Timothy Olyphant / Rake Grinder w serialu
Prawomocny
(2015)
nominacje
Jenifer Lewis
Czarno to widzę
(2014)
Ellen Burstyn
Mamuśka
(2013)
Cherry Jones
Transrodzic
(2014)
Anjelica Huston
Transrodzic
(2014)
John Slattery
Wet Hot American Summer: First Day of Camp
(2015)
Najlepszy film telewizyjny lub serial limitowany
wygrane
Fargo
(2014)
Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, w tym na udręczonego przez życie sprzedawcę ubezpieczeń, Lestera Nygaarda.
nominacje
Koniec dzieciństwa
(2015)
Kto się odważy
(2015)
Luther
(2010)
Saints & Strangers
(2015)
Najlepsza aktorka w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Kirsten Dunst]
Kirsten Dunst
jako Peggy Blomquist w serialu
Fargo
(2014)
nominacje
Kathy Bates
American Horror Story: Hotel
(2015)
Rachel McAdams
Detektyw
(2014)
Alyvia Alyn Lind
Dolly Parton's Coat of Many Colors
(2015)
Sarah Hay
Pot i łzy
(2015)
Najlepszy aktor w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Idris Elba]
Idris Elba
jako John Luther w serialu
Luther
(2010)
nominacje
Wes Bentley
American Horror Story: Hotel
(2015)
Martin Clunes
Arthur i George
(2015)
Patrick Wilson
Fargo
(2014)
Oscar Isaac
Kto się odważy
(2015)
Tom Hiddleston
Nocny recepcjonista
(2016)
Vincent Kartheiser
Saints & Strangers
(2015)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Jean Smart]
Jean Smart
jako Floyd Gerhardt w serialu
Fargo
(2014)
nominacje
Sarah Paulson
American Horror Story: Hotel
(2015)
Cristin Milioti
Fargo
(2014)
Winona Ryder
Kto się odważy
(2015)
Laura Haddock
Luther
(2010)
Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym
wygrane
[Jesse Plemons]
Jesse Plemons
jako Ed Blomquist w serialu
Fargo
(2014)
nominacje
Nick Offerman
Fargo
(2014)
Bokeem Woodbine
Fargo
(2014)
Raoul Max Trujillo
Saints & Strangers
(2015)
Najlepszy serial animowany
wygrane
BoJack Horseman
(2014)
BoJack Horseman, koń-aktor znany z emitowanego w latach 90. sitcomu, próbuje ratować swoją karierę w brutalnym świecie gwiazd i celebrytów.
nominacje
Bob's Burgers
(2011)
Miasteczko South Park
(1997)
Simpsonowie
(1989)
Star Wars: Rebelianci
(2014)
Najlepszy 'konkursowy' reality show
nominacje
America's Got Talent
(2006)
MasterChef Junior
(2013)
RuPaul's Drag Race
(2009)
Skin Wars
(2014)
The Amazing Race
(2001)
The Voice
(2011)
Najlepszy prowadzący reality show
nominacje
Nick Cannon
America's Got Talent
(2006)
Ted Allen
Chopped
(2007)
Tom Bergeron
Dancing with the Stars
(2005)
RuPaul
RuPaul's Drag Race
(2009)
Carson Daly
The Voice
(2011)
Najlepszy reality show ze stałym formatem
nominacje
Chopped
(2007)
Kryptonim szef
(2010)
Project Runway
(2014)
Shark Tank
(2009)
newsy
zobacz wszystkie
Ogłoszono telewizyjne nominacje do Critics' Choice Awards
"Spotlight" najlepszym filmem zdaniem krytyków
Wyróżnieni w roku 2016
Fargo
(
4/8
)
Mr. Robot
(
3/4
)
Pozostawieni
(
1/6
)
Transrodzic
(
1/6
)
Luther
(
1/3
)
UnReal: Telewizja kłamie
(
1/3
)
Prawomocny
(
1/2
)
Specjalista od niczego
(
1/2
)
Teoria wielkiego podrywu
(
1/1
)
Żona idealna
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.