PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160}

Przypadkowa dziewczyna

Sliding Doors
6,6 11 651
ocen
6,6 10 1 11651
5,2 6
ocen krytyków
Przypadkowa dziewczyna
powrót do forum filmu Przypadkowa dziewczyna

"Przypadkową dziewczynę" widziałem bardzo dawno temu, kiedy to jeszcze byłem zafascynowany
Gwyneth Paltrow. Obiektywnie jednak aktorka z niej średnia. Tak samo jak ten film, który bazuje na
pomyśle z filmu "Przypadek" Kieślowskiego i tym co się tak zachwycają konceptem, polecam jednak
polskie, znacznie lepsze dzieło.

ocenił(a) film na 6
ural

Podobny jest też Mr. Nobody z Leto :) Scena złapania pociągu niemal taka sama jak u Kieślowskiego

ural

To samo, aktorka rzeczywiście średnia (Boże wybacz), ale kobieta...

ocenił(a) film na 8
ural

Twierdzisz, że pomysł Kiślowskiego... , pewnie masz rację. Tylko skąd Horacy, Kochanowski i paru innych czerpali swoje pomysły - pewnie też oglądali Kiślowskiego :). Tu scenariusz poprowadzony innowacyjnie: obie wersje pokazane równolegle, i końcówka zaskakująca, choć brakuje jej pewnej konsekwencji.

Co do aktorstwa Paltrow, każdy ma prawo do własnego zdania. Dla mnie w top 10.

Poza głównym wątkiem najciekawszy jest dylemat Flannagana. Każdy dylemat to spory wrzód na d.. Ale taki polegający na wyborze pomiędzy Paltrow a Tripplehorn, ... mógłbym mieć :)

ural

Gwyneth Paltrow jest dobrą aktorką i piękną kobietą - oczywiście to moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones