Jak w temacie, strona na każdym urządzeniu ładuje się bez końca. Problem występuje od około 2 tygodni.

Rozegrana

podbijam, u mnie też nie działa... a już przez chwilę myślałem, że to wina mojej przeglądarki

Rozegrana

U mnie też nie działa

Rozegrana

U mnie też. Wcześniej też tak bywało. W ogóle co chwile coś nie działa.

Rozegrana

wczoraj rano faktycznie nie chciało się załadować (tak do południa próbowałam kilka razy), ale po 17 weszło mi bez problemu

she_devil

No działa już, ale z jakiegoś powodu mi wyświetla też seriale, które oznaczyłam jako "nie interesuje mnie", a nawet niektóre już przeze mnie ocenione.

Rozegrana

Mnie działają ale od kilku miesięcy mam problem z tym, że proponowane pozycje są jakieś strasznie "egzotyczne" czyli mało popularne. W większości takie które obejrzała garstka ludzi. Przesuwanie paskiem w kierunku bardziej popularnych niewiele pomaga

MichCorleone

Zdarza się. Kilka miesięcy temu filmweb stwierdził, że mam zadatki na konesera Bollywoodu.

MichCorleone

Mam podobnie, rekomendowane są mi pozycje które nawet ciężko byłoby dostać, albo takie które mają po 100 ocen...

Rozegrana

To ja was zaskoczę ! U mnie to cuś nigdy nie działało :)) I chyba dobrze.

Rozegrana

Ale przecież można kliknąć "nie interesuje mnie" i badziewie znika.

Rozegrana

Czy ktoś z obsługi portalu filmweb odpowie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones