Damian McGinty

Damian Joseph McGinty, Jr.

6,2
201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Damian McGinty

Uwielbiam sposób w jaki mówi. Nienawidzę brytyjskiego akcentu ale taki jaki maja w Irlandii jest cudny. Słodziak z niego. A jak śpiewa to normalnie rozpływam się. Fajnie, że dołączył do zespołu. Glee wymiata!!!

johanna09

fajnie udaje też amerykański akcent
http://www.youtube.com/watch?v=7xHqQaEUFFw&feature=related

johanna09

Glee project byl niesamowity.... co prawda nie ogladalam od pierwszego odcinka ale od momentu od ktorego zaczelam ogladac po prostu nie moglam przestac!!! Polecam!!! Super show. Rewelacyjnie zorganizowane!! Damian boski ale nie tylko on!!! :)

sisi421

True!!!
Glee Project był genialny. Podobnież latem będzie drugi sezon...

janey

Ja wolę Samuela ale Damian też jest fajny;-)

Clary10

jak dla mnie dameron 4ever!!!

janey

popieram, jak mówi z tym akcentem to jest po prostu uroczy:)

ka25

Samuel jest mega ładny :P
Ale Damian... Zgadzam się -nienawidzę brytyjskiego, ale jak on mówi jest to kochane ( i na filmie jego słodki śmiech <3 )... A jak śpiewa.. Jak go usłyszałam w Glee to wymiękłam, ale padłam na kolana jak usłyszałam "Beyond the sea" <3 uroczy jest :)

MaraSzrum

Ja lubiłem go od pierwszego momenty gdy zaczęłam oglądać Glee project, ale pokchalam go po tym jak nadrobilam cały sezon i zobaczyłam jego wykonanie piosenki "Jessies Girl" boisko zaśpiewał i rzeczywiście chba niechcący zapomniał ze nie jest dziewczyna... ;o)

johanna09

Jak dla mnie jest niezwykle zbędną postacią, podobnie jak Sugar. Ogranicza jedynie rdzennych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones