Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 928 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Ze my, faceci, mamy rozne gusta urody kobiet. Jaj dla mnie jest niesamowicie piekna... W
Contagion az mi lezka w oczu sie krecila,ze nie moge ta aktorke spotkac na zywo '(

zel89

Tak,tak. Dla mnie Gwyneth, podobnie jak Uma Thurman jest piękna. Tylko...no właśnie. Wszystkie wpisy to pojedynek...piękna czy brzydka? Z pochodzenia Polka czy Żydówka? Blondynka naturalna czy farbowana?A nikt nie pisze o Niej jako o aktorce. Może nie grała w wybitnych filmach ale każda Jej rola to coś co zapada w pamięci. Mnie szczególnie jako Estella w Wielkich nadziejach. A spotkać też bym Ją chciał;-).

noman64

W jednym wybitnym zagrała.

noman64

Wg mnie ona jest kiepską aktorką. A ten Oskar to w ogóle śmiech na sali ( zważywszy ,że wtedy wraz z nią nominowana była m.in Blanchett za " Elisabeth"). Więc lepiej mowic o niej w kategoriach urody- piękna, mimo że specyficzna

zel89

Tak, bardzo piękna kobieta. Bardzo lubię jej buzię w "Siedem".

zel89

http://www.fakt.pl/Najpiekniejsza-kobieta-Gwyneth-Paltrow-bez-majtek-na-salonach -,artykuly,209292,1.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones