Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Paltrow jest starsza, "aż" o całe 2 dni :). Która jest lepsza pod względem aktorstwa/urody/osobowości?

MlodY

Witam :)
Nie widziałam chyba jeszcze zbyt wielu filmów z Gwyeth ,więc nie jestem pewna czy powinnam sie wypowiadać.
aktorstwo powiedziałabym ,ze ten sam poziom ;) Tzn. nie będę rozstrzygac.
uroda - Cameron.
osobowość - oczywiście nie znam jej ani Cameron ,ale jakoś wybrałabym Gwyneth ;)
pozdro

MlodY

Pod kazdym wzgledem wybieram Gwyneth, bo jest ładniejsza, bardziej utalentowana, a co do osobowości to sama nie wiem, bo nie znam zadnej z pan, ale stawiam na Gwyneth, bo rzecz jasna bardziej ja lubie. Pozdrawiam:)

Justyna

Moim zdaniem pod względem utalentowania jest lepsza Gwyneth, osobowości niewiem ale raczej też Gwyneth, a urody.......... chyba dwie sa równie ładne.

MlodY

Ojej moim skromym zdaniem porównywanie aktorstwa Gwyneth Paltrow i Cameron Diaz jest totalnie nie na miejscu. Duuuuużo bardziej utalentowana jest Gwyneth, Cameron nie potrafi kompletnie grać..nie wiem jak ona się uchowała w tym Hollywood.. stwierdzam tylko że długie nogi to nie wszystko talent też się liczy, a ona go za dużo nie posiada. Pod każdym względem wybieram Gwyneth Paltrow. Co do tej osobowości to trudno osądzić, ale ze względów subiektywnych (lubię Gwyneth) wybieram ją.

MlodY

Cóż, trudno orzec, ponieważ lubię obie aktorki. Ale jeśli chodzi o aktorstwo, lepsza jest Gwyneth. Bardziej utalentowana i zagrała w dużo lepszych produkcjach niż Cameron.
Uroda - obie są ładne.
Osobowość - nie znam żadnej z tych dwóch aktorek, ale chyba wybiorę Cameron.

A tak nawiasem mówiąc, Gwyneth wcale nie jest starsza. Urodziła się we wrześniu, a Cameron w sierpniu.

MlodY

zdecydowanie Gwyneth, jest lepsza od Cameron pod każdym względem!!

ankap350

osobowosci nie wiem nie wiem, nie znam ...:), urody Gwyneth, aktorstwa tez, cgoc i pod tym i po tym wzgledem Cameron tej jest niezla. ale Gwyneth jest piękna, no i rola w Zakochanym Szekspirze

MlodY

Zdecydowanie Cameroon. Gwyneth jest brzydka :) poważnie mówię, bez makijażu wygląda jak potwór. Ma wyłupiaste oczy i gdyby nie kredka to by nie posiadała brwi =]

kubagame

Z cała pewnością Gwyneth. Pod względem aktorstwa i utalentowania nie dorównuje Cameron. Zreszta wystarczy spojrzeć na filmografie obu pań ...
A co do urody to uważam, że zarówno Gwyneth jak i Cameron są ładne :P Jeśli chodzi o osobowość to nie bede się wypowiadac, bo nie mam do tego podstaw :P
Pozdrawiam :)

Kathleen

Zdecydowanie Gwyneth Paltrow ,Cameron Diaz nie ma talentu,uroda taka sobie a Gwyneth jest extra!

użytkownik usunięty
MlodY

Głupie pytanie. Cameron Diaz jest jedną z najbardziej nielubianych aktorek na świecie, więc kogokolwiek byś koło niej nie postawiła, Cameron zawsze będzie gorsza. Według mnie Gwyneth jest słabą aktorką, a Oscar za "Zakochanego Szekspira" uważam za jedną z największych pomyłek w historii Akademii. W roku, w którym nominowane były tak wielkie aktorki jak Fernanda Montenegro, Cate Blanchett czy Emily Watson, dać Oscara Gwyneth?! Coś jest chyba nie na miejscu... :/ Cameron jest jedną z najciekawszych aktorek hollywoodzkich i niestety bardzo niedocenianą przez ludzi (i Akademię).

MlodY

Cameron Diaz urodę ma w 90% sztuczną - jej wygląd to efekt 10 kilogramów tapety - bez której wygląda gorzej, niż brzydko. Gwyneth przynajmniej WYDAJE SIĘ być ładna. Pod względem talentu też zdecydowanie przewyższa Cameron. Ale nie mówcie, że Diaz to beztalencie - bo grać też potrafi...

MlodY

Myślę, że pod względem aktorstwa obie panie są na podobnym stopniu, lecz pod względem urody Cameron zdecydowanie jest lepsza niż Gwyneth, chociaż ona też nie jest najgorsza. Osobowość pozostawie bez komentarza.

MlodY

Gwyneth, oczywiście! Cameron kompletnie nie umie grać, śpiewać tym bardziej.Urody nie komentuje,Diaz ma potworną cere.
GWYNETH!!!LI I JEDYNIE!!!

MlodY

Ja wybieram Cameron, jest ładniejsza i wygląda młodziej

użytkownik usunięty
aga1180

paltrow jest groteskowa...kiepskie role, kiepski wygląd i strasznie wysokie mniemanie o sobie..Diaz za to ma niewątpliwy talent komediowy i urode też.

Cieżko porównywać komediowa aktoreczke do aktorki na miarę Gwyneth, która jednak dobiera sobie ambitne role. Pod wzgledem urody tez wole Paltrow, jest bardziej naturalna, Diaz kojarzy mi sie z jakas babka ktora jest nie tyle ladna co robi wokol siebie pelno szumu.

Pod kazdym wzgledem Gwyneth wygrywa ;)

MlodY

uważam że takie porównania to swoisa obraza dla Gwyneth, która jest aktorką na pewnym poziomie nie to co pani Diaz

bebronka

Gwyneth, zdobyla Oscara, fajnie zagrala w Proof i Perfect murder

MlodY

Gwyeth jest lepszą aktorką, nie mam wątpliwości. Jeżeli chodzi o urodę, to obie bez "tony" makijażu są mniej niż przeciętne, a Cameron na dodatek ma twarz pokrytą przyszczami blee

MlodY

Zdecydowanie Cameron :P Jest ladniejsza i jest moim zdaniem o wiele lepsza aktorka niz Gwyneth

MlodY

...
-pod względem aktorstwa- Gwyneth,
-uroda- obydwie są przeciętne, ale Gwyneth,
-osobowość Cameron :(ze względu na głupie wypowiedzi-> przynajmniej jest się z czego pośmiać:)
...
A po całości Gwyneth Paltrow!!!

MlodY

Moim zdaniem lepsza jest Gwyneth, pod wzgędem aktorstwa. Co do urody to obie są ładne.

olaolcia119

Czemu niektórzy piszą że Cameron nie potrafi grać TO DOSKONAŁA AKTORKA I POWINNA MIEĆ JUŻ 3 NOMINACJE DO OSCARA za "Być jak John Malkowich", "Gangi Nowego Jorku" i "Vanilla Sky"

MlodY

cameron i gwyneth sa bardzo bardzo dobrymi aktorkami wiec nie wiem czy na miejsc jest ich porownywanie. ;)
uroda? sama nie wiem.

MlodY

Dajmy sobie spokój z tymi ocenami. Obie grają, zarabiają kasę i dobrze im się żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones