Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 928 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Zarówno eteryczną Gwyneth, jak i "chłodną", lecz tajemniczo piękną Nicole:):) Obie są różne i reprezentują inne typy urody, no ale muszę przyznać, że Nicole się naprawdę zmieniła( zapewne operacje plastyczne, a przede wszystkim lifting:P)natomiast do gry aktorskie to obie są utalentowane, zarówno do komedii jak i również do dramatów:)
Pozdrawiam

Luise

Ja też je UWIELBIAM. Chociarz bardziej lubię Nicole, to jednak Gwyneth też jest świeta. POZDRAWIAM

Luise

A ja powiem tyle, gdy patrzę w program telewizyjny i widzę jakiś film z jedną lub drugą panią to wiem że to będzie dla mnie uczta i nie mogę się doczekać. Obie podobają mi się bardzo są naturalne i moim zdaniem dzięki temu piękne a co do gry aktorskiej to są to jedne z najlepszych aktorek młodszego pokolenia, filmy z ich udziałem także są warte obejrzenia.

Luise

są nietuzinkowe, ciesze się że nie są takie jak większość to je wyróżnia

Joanna_7

Ja lubię i Nicole, i Gwyneth - pierwszą bardzo dobrze pamiętam z Moulin Rouge, a drugą z Emmy. Znam inne filmy z nimi, ale te najbardziej mi utkwiły w pamięci, zresztą, co się będę rozpisywać ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones