PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807247}

Wybory Paytona Hobarta

The Politician
7,0 4 599
ocen
7,0 10 1 4599
6,2 4
oceny krytyków
Wybory Paytona Hobarta
powrót do forum serialu Wybory Paytona Hobarta

Masakra

ocenił(a) serial na 1

Kolejny serial Netfliksa Przesączony poprawnością polityczną. Żygam juz tym LGBT Gejami wciskanymi do wszystkich seriali, jakie tylko mozliwe. Nie widzę Wiedzmina w ich rękach. To bedzie ociekało poprawnością polityczna. Dobrze że Amazon nie idzie w tym kierunku.

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 7
Koziouek

XD x2

ocenił(a) serial na 8
devid33

XD x3

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

XD x4

użytkownik usunięty
Bookeater

XD x5

XD x6

ocenił(a) serial na 8
Ayashi

XD x7

Arieelle

XD x8

mcgasior

XD x9

ocenił(a) serial na 8
xavi1991

XD x10

ocenił(a) serial na 8
marta_ry

XD x 11

devid33

CD x13

ocenił(a) serial na 6
Gandzia29

A właśnie, jak można zobaczyć w późniejszych odcinkach, ten serial wyśmiewa poprawność polityczną i - o dziwo - tzw. lewactwo.

ocenił(a) serial na 6
gang_bang

W którym momencie?

ocenił(a) serial na 6
Bookeater

Postać Skye, która jako przewodnicząca/wice chce się zajmować głupotami w stylu koedukacyjne szafki czy coś takiego (nie pamiętam dokładnie), krzyczy o pierwszej kobiecie przewodniczącej itp.

ocenił(a) serial na 6
gang_bang

Imo to wcale jej nie wyśmiewa, no ale możemy mieć inne postrzeganie.

gang_bang

Serial wysmiewa i lewactwo i prawactwo, bo na tym polega surprise... satyra.

gang_bang

Ja bym powiedziała, ze to, widać już w pierwszym odcinku. Totalne obśmianie tego, ze trzeba wciąż pokazywać jak się jest politycznie poprawnym.

użytkownik usunięty
Gandzia29

ale tu niema geja tylko biseksualiści jak by co i lesbijka to raczej parodia The Act.

Tak, bo społeczność Lgbtq to tylko geje, lesbijki i biseksualiści, co? Gratuluje znajomości tematu. W serialu jest nonbinaryzm, panseksualizm, płynność seksualna i wiele innych. Słyszałeś w ogóle kiedyś pojęcie "queer"? Raczej nie.

ocenił(a) serial na 1
Zelda_fw

co to ma k do rzeczy ?

Gandzia29

A pisałam do ciebie? Nie. To co się k pytasz? Ch ci wiedziec co to ma do rzeczy.

ocenił(a) serial na 1
Zelda_fw

Kogo obchodzą takie bzdury?

KoneserOffa

Ludzi którzy identyfikują się jako queer, to napewno.

Gandzia29

To jest serial wyprodukowany w USA i skierowany do amerykańskiego odbiorcy ukazujący realia jakie tam panują. Jeśli chcesz filmy czy seriale "poprawne" to wystarczy oglądać kanały TVP gdzie emitowane tam filmy a zwłaszcza seriale zaspokoją twoją "poprawność polityczną"! I na przyszłość unikaj filmów i seriali dotyczących współczesnych tematów a które są produkowane w USA bo wiesz czego po nich można się spodziewać...!

ocenił(a) serial na 1
pkmodern

Pogadamy jak wyjdzie Wiedzmin ;)

Gandzia29

Aha, czyli nie zauważyłeś tego ogromnego LGBT wątku Ciri i Mistle ciągnącego się przez kilka ksiażek? Najs :D

ocenił(a) serial na 9
Baptiste

to jest pewnie dla niego okej, bo to dwie kobiety XD

ocenił(a) serial na 1
kasia_ch3

Logiczne. Heteroseksualnemu facetowi podobają się kobiety. Jedna, dwie, czy nawet 17. Co w tym dziwnego?

Gandzia29

żenada. ale się uśmiałam.

po pierwsze: "rzygam" a nie "żygam"
po drugie: sięgać po serial Ryana Murphy'ego i narzekać na "poprawność polityczną i LGBTQ"! ;D dobre, serio. Ryan Murphy to ikona LGBTQ. jeśli jesteś prawiakiem i zwykłym homofobem to sobie odpuść jego produkcje.

ocenił(a) serial na 1
isobel

nie masz innych argumentów? wiesz że takie poprawienie błędów to swego rodzaju tanie hejtowanie. Nie stać nie na jakąś merytoryczną wypowiedz, to starasz sie mi umniejszać wytykając błędy. Brawo ty,

Gandzia29

o ironio, komentarz od gościa który na forum jest znany z mało merytorycznych wypowiedzi i 'taniego hejtowania' ;) nie, nie mam innych argumentów bo i tak podałam wystarczającą ich ilość aby cię zawstydzić. teraz przynajmniej tak na przyszłość będziesz wiedział że seriale Murphy'ego nie są dla ciebie i częściej zaglądać do słownika ortograficznego. ;)

ocenił(a) serial na 1
isobel

Nic się nie zmieniło w twojej odpowiedzi. Trzymasz poziom :)

Gandzia29

jakikolwiek by nie był ten mój poziom i tak jest wyższy od tego który ty reprezentujesz, trollu;)

ocenił(a) serial na 1
isobel

właśnie to udowadniasz jak bardzo sie mylisz :)

Gandzia29

aha ;)

Gandzia29

Jeśli Ci to nie pasuje, to omijaj to szerokim łukiem? Twoje życie będzie łatwiejsze i mniej nerwowe ;) Polecam. Po co za każdym razem pluć jadem w stronę Netflixa? Jak coś Ci nie odpowiada to tego nie oglądaj - nikt Ci przecież nie każe.

ocenił(a) serial na 1
hellokitty1

staram sie nie oglądać tych seriali. Problem pojawia sie gdy wprowadzają te sceny na siłę do seriali w których ich nie było.

ocenił(a) serial na 1
hellokitty1

Jak ci to nie pasuje, że komuś coś nie pasuje i "pluje jadem w stronę Netflixa" to omijaj to szerokim łukiem i nie czytaj - nikt ci przecież nie każe.

KoneserOffa

Logika i riposta na miarę kogoś kto nie wyrósł z dziecięcej mentalności. Jak ktoś jest głupi i żenujący oraz pluje jadem to raczej aż się prosi o reakcję.

KoneserOffa

Ale się postarałeś z tym komentarzem... Na nic innego nie mogłeś wpaść? :)

ocenił(a) serial na 10
Gandzia29

Jest popyt jest podaż... Swoją drogą nie rozumiem twojej wypowiedzi, przecież na takiej platformie jak Netflix sam wybierasz co oglądasz. Z grugiej strony AI podpowiada seriale zgodne z twoim gustem więc...

ocenił(a) serial na 1
rafal68

własnie w tym problem, że co bym nie oglądał, to jest przesączone poprawnoscią polityczną. Nawet te seriale Marvela, czy serial travelers, no wszystko co włącze to albo lesbijska rodzina z dzieckiem czarnym, albo geje...

Gandzia29

zdefiniuj tą swoją poprawność polityczną bo ja się chyba zaraz zżygam

ocenił(a) serial na 1
fiaradh

Geje, lesbijki, rodziny lesbijskie z dziećmi, małżeństwa gejowskie, i to w serialach które tego wcale nie potrzebują.

ocenił(a) serial na 10
Gandzia29

Zdziwię cię, ale wątki LGBTQ+ czy też heteroseksualne nie potrzebują żadnego uzasadnienia po to by być ;) Świat tak właśnie wygląda, więc...

Gandzia29

Nie potrzebują, bo szanowny gandzia29 tak uznał? Jak powiesz, że Hitler to spoko gość, to też wszyscy mają go nagle wychwalać, bo gandzia29 tak robi?

Gandzia29

Ktoś tu ma ból rzyci... Nie podoba się? Nie oglądaj! Poza tym, tak jak ktoś już wyżej wspomniał, wystarczy spojrzeć na reżysera i wiadomo czego można się spodziewać. A serial mega! Już nie mogę doczekać sie kolejnego sezonu.

Gandzia29

XD x12

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones